Expresní Skibus

Expresní skibusy z Brna, Ostravy, Olomouce, Zlína

 

Nechce se Vám řídit? Rezervujte si sedadlo na Sedlo se CITY SKI!

Skiareál Červenohorské Sedlo spolu se společností CITY SKI nabízejí pro všechny lyžařky a snowboardisty exkluzivní odvoz z města až do výšky tisíc metrů nad mořem. CITY SKI je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v ČR a cestou na lyže autobusem šetříte přírodu i Vaši peněženku.

Ceny

V zimní sezoně 2019/2020 je cena balíčku BUS + SKIPAS pouze 700 Kč. Na tuto cenu se nevztahují další slevy.

Služby

Součástí zájezdů CITY SKI je zábava, soutěže o lyžařské vybavení, seznamka a mnoho dalších služeb vytvářejících neopakovatelnou atmosféru lyžařské komunity. Každý účastník zájezdu obdrží v ceně zájezdu zpáteční dopravu, celodenní skipas, lyžařský časopis. Pokud nemáte s kým vyrazit na hory, autobusy CITY SKI Vás odvezou na Sedlo a možná vedle Vás v buse bude sedět partner na lyžování a/nebo na život. Navíc tak budete šetřit náklady i deštné pralesy!

 

Harmonogram zájezdu

Autobusy CITY SKI odjíždějí z Brna, z Ostravy, ze Zlína vždy v sedm hodin ráno, pokud není uvedeno jinak. Vaše jednodenní skipasy dostanete již autobuse, takže nebudete muset stát frontu u pokladen, ale můžete jít rovnou na svah. Autobus CITY SKI přijíždí na Sedlo kolem deváté ráno, dle podmínek na silnicích. Odjezd zpět ze Sedla je po ukončení provozu lanovek a vleků, tedy obvykle ve čtvrt na pět.

Trasa

Trasa služby CITY SKI z Brna vede přes Olomouc. Z Ostravy se jede přes Porubu a Opavu. Ze Zlína se jezdí přes Přerov. Pokud bydlíte na trase a myslíte si, že si zasloužíte VIP zacházení, tedy přibrzdění a možný náskok do busu za jízdy, kontaktujte CITY SKI. Majitel CITY SKI Pavel Trčala Vám možná vyhoví a nechá bus přibrzdit u Vaší osady.

Rezervace

Autobusy CITY SKI jezdí na Červenohorské sedlo pravidelně každý víkend a během hlavní sezony jsou organizovány zájezdy i ve všední dny. Zájezdy nemusíte platit dopředu, ale musíte se rezervovat. Pokud si chcete být jisti, že pro Vás bude místo, rezervujte se nejlépe alespoň několik dní předem. Na vyžádání může být vypraven zájezd i z jiného města. Této služby mohou využít například školní nebo firemní skupiny. Termíny zájezdů, rezervace, fotogalerie ze zájezdů, videa o lyžování, lyžařskou seznamku a veškeré další informace o službě CITY SKI naleznete na: www.cityski.cz